Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu Hlavné menu 10 Prechod na navigáciu Hlavné menu 11 Prechod na navigáciu Hlavné menu 12 Prechod na navigáciu Hlavné menu 13 Prechod na navigáciu Hlavné menu 14 Prechod na navigáciu Hlavné menu 15 Prechod na navigáciu vodorovná

Voľby do orgánov samosprávy obcí

Informácia pre voliča
 


 
oznámenie o počte obyvateľov.pdf(161.9 kB)Oznámenie o počte obyvateľov
odovzdávanie kandidátnych listín.pdf(27.6 kB)Odovzdávanie kandidátnych listín
petícia - počet podpisov.pdf(10.3 kB)Petícia - počet podpisov
servisná_skupina.pdf(555.5 kB)Servisná skupina
organizačná_skupina.pdf(564 kB)Organizačná skupina
Volebne_obvody_ulice.pdf(31.2 kB)Volebné obvody a ulice
Volebne okrsky.pdf(1.6 MB)Volebné okrsky
Obvody_okrsky_ulice.pdf(209.5 kB)Zoznam obvodov, okrskov a ulíc

PLAGÁTOVACIE PLOCHY – VOĽBY 2014

P O Z O R    Z M E N A ! !

Upozorňujeme, že grafické znázornenie plagátovacích plôch zverejnené dňa 10. októbra 2014 bolo upravené v časti : VO č, 1 Zvolen – Sekier, VO č. 4 – Podborová  a v časti VO č. 5 – Zvolen – CMZ-Východ.

PLAGÁTOVACIE  PLOCHY –  VOĽBY 2014

V zmysle  ustanovenia § 30 ods. 10 zákona č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí v znení neskorších predpisov a prijatévo Všeobecne záväzného nariadenia mesta č.  161 o vylepovaní volebných plagátov a iných nosičov informácií na verejných priestranstvách počas volebnej kampane pre voľby do orgánov samosprávy obcí, konané dňa 15. novembra 2014 v prílohe uvádzame grafické rozdelenie jednotlivých plagátovacích plôch podľa určených volebných obvodov :

Číslo na plagátovacej ploche určuje, kde na plagátovacej ploche si môžu kandidujúce subjekty  umiestniť svoj plagát.

Číslo uvedené na plagátovacej ploche nie je totožné s číslom uvedeným vo „Vyhlásení kandidatúry.“   Na hlasovacom lístku budú mať jednotliví kandidáti čísla, ktoré sú  uvedené vo vyhlásení kandidatúry (Vyhlásenie kandidatúry je zverejnené na www.zvolen.sk  a na úradnej tabuli mesta. )

Volebná kampaň začína 29. októbra  2014 a trvá do 13. novembra 2014


 


Úvodná stránka